GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 10245310
nr 1024 5310
Porslin
2 delar, Kina, längd: 15-23
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:45:05
350 kr